Mgr Ewelina Haberka


 

 

Mgr Ewelina Haberka


„Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem. Od 2013 roku aktywnie pracuję z pacjentami. Już na studiach rozpoczęłam pracę, by razem z wiedzą zdobywać doświadczenie. Początkowo zdobywałam je na terenie Trójmiasta (szpitale, gabinety, prywatne kliniki), a potem postanowiłam pójść o krok dalej i nauczyć się zachodniego podejścia do fizjoterapii i wybrać to co w połączeniu z aktualną wiedzą będzie idealnym uzupełnieniem. W tym celu po uzyskaniu nostryfikacji dyplomu we Francji, podjęłam tam pracę w jednej z najlepszych klinik tego kraju.
W praktyce korzystam z najnowszej wiedzy, którą ciągle podnoszę na światowych szkoleniach, a metody, które wykorzystuję są bardzo pożądane na rynku międzynarodowym.
Kompleksowość, empatia, walka z bólem i z jego przyczyną, to aspekty, którymi kieruję się na co dzień. Podstawą jest zawsze szczegółowy wywiad i badanie, a potem terapia i weryfikacja w trakcie. Nie dopuszczam, by pacjent w trakcie terapii poczuł, że jego problem został zbagatelizowany. W praktyce często pracuję z dolegliwościami ze strony kręgosłupa, zaburzeniami wisceralnymi (narządów wewnętrznych) oraz kobietami w ciąży- wyprowadzam je z bólu, w sposób adekwatny do stanu oraz utrwalam poprzez razluźnianie).
Poza pracą, która też jest moją pasją, uwielbiam podróże, dobrą kuchnię, czas spędzony na łonie natury oraz bycie aktywną sportowo. Stawiam na rozwój wszechstronny i funkcjonalny (treningi aerobowe, siłowe, core).”


Ukończone dodatkowe szkolenia z metod specjalnych :

 

- FDM (fascial distortion model)
- FDM ortho sport

- FOI (funkcjonalna osteopatia i intergracja)- szkoła niemiecka

- Terapia wisceralna

- Terapia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego (TMJ)

- Pinopresura

- Funkcjonalna analiza chodu

- Kinesiotaping

- Aktywność ruchowa kobiet w ciąży i po porodzie

- Crossfit P1

- 4,5 letnie studia na Akademii Osteopatii (w trakcie)

Nie pozwól sobie dłużej żyć z bólem! Jesteśmy tu dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami


ul. Eurydyki 1, 80-299 Gdańsk
+ 48 509 671 252

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Piątek

9:00 - 18:00*

Sobota

wizyty umawiane telefonicznie

Niedziela

Zamknięte

*godziny mogą ulec zmianie;
wizyty ustalane wg zapotrzebowania pacjentów, telefonicznie