Mgr Ewelina Haberka


 

 

Mgr Ewelina Haberka


„Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem. Od 2013 roku aktywnie pracuję z pacjentami. Już na studiach rozpoczęłam pracę, by razem z wiedzą zdobywać doświadczenie. Początkowo zdobywałam je na terenie Trójmiasta (szpitale, gabinety, prywatne kliniki), a potem postanowiłam pójść o krok dalej i nauczyć się zachodniego podejścia do fizjoterapii i wybrać to co w połączeniu z aktualną wiedzą będzie idealnym uzupełnieniem. W tym celu po uzyskaniu nostryfikacji dyplomu we Francji, podjęłam tam pracę w jednej z najlepszych klinik tego kraju.
W praktyce korzystam z najnowszej wiedzy, którą ciągle podnoszę na światowych szkoleniach, a metody, które wykorzystuję są bardzo pożądane na rynku międzynarodowym.
Kompleksowość, empatia, walka z bólem i z jego przyczyną, to aspekty, którymi kieruję się na co dzień. Podstawą jest zawsze szczegółowy wywiad i badanie, a potem terapia i weryfikacja w trakcie. Nie dopuszczam, by pacjent w trakcie terapii poczuł, że jego problem został zbagatelizowany. W praktyce często pracuję z dolegliwościami ze strony kręgosłupa oraz z pacjentami uro-ginekologicznymi (bolesne miesiączki, po cesarskim cięciu i operacjach na jamie brzusznej, przepukliny itp.)
Poza pracą, która też jest moją pasją, uwielbiam podróże, dobrą kuchnię, czas spędzony na łonie natury oraz bycie aktywną sportowo. Stawiam na rozwój wszechstronny i funkcjonalny (treningi aerobowe, siłowe, core).”


Ukończone dodatkowe szkolenia z metod specjalnych :

 

- FDM (fascial distortion model)
- FDM ortho sport

- FOI (funkcjonalna osteopatia i intergracja)- szkoła niemiecka

- Terapia wisceralna

- Terapia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego (TMJ)

- Pinopresura

- Funkcjonalna analiza chodu

- Kinesiotaping

- Aktywność ruchowa kobiet w ciąży i po porodzie

- Crossfit P1

 

Nie pozwól sobie dłużej żyć z bólem! Jesteśmy tu dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami


ul. Eurydyki 1, 80-299 Gdańsk
+ 48 509 671 252

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Piątek

11:00 - 17:00*

Sobota

wizyty umawiane telefonicznie

Niedziela

Zamknięte

*godziny mogą ulec zmianie;
wizyty ustalane wg zapotrzebowania pacjentów, telefonicznie